O Fan Clubu

Fan Club Sparta je sdružením fanoušků AC Sparta Praha po celé České republice. Sdružováním v jeho pobočkách získávají sparťanští fanoušci řadu výhod.

Členové FCS nejenže pravidelně navštěvují utkání Sparty na Letné a jezdí i na venkovní utkání, navíc také pořádají řadu akcí. Fotbalové turnaje, sportovní odpoledne, dětské dny a mnoho dalšího. Rovněž mohou využít celou škálu výhod, které jim klub poskytuje. Na letenském stadionu pro sebe mají vyhrazené sektory, využívat mohou příspěvky na cesty za Spartou, pravidelně se setkávají se zástupci klubu a mnohé další.

Funguje pobočka sparťanského Fan Clubu i ve vašem městě? Zjistěte to v podsekci pobočky. Pokud v seznamu své město nenajdete, pobočku můžete založit sami! Je to snadné - stačí deset fanoušků a můžete se do toho pustit. Kontaktujte předsedu Fan Clubu pana Svatopluka Kunerta na emailu svata.lovo@seznam.cz

Složení výkonného výboru:

Jak často navštěvujete web Fan Clubu Sparta?
Každý den
Několikrát za týden