O Fan Clubu

Fan Club Sparta je sdružením fanoušků AC Sparta Praha. Členstvím v jeho pobočkách získávají sparťanští fanoušci řadu výhod.

Členové FCS nejenže pravidelně navštěvují utkání Sparty na Letné a jezdí i na venkovní utkání, navíc také pořádají řadu akcí. Fotbalové turnaje, sportovní odpoledne, dětské dny a mnoho dalšího. Rovněž mohou využít celou škálu výhod, které mají členstvím zajištěny. Na letenském stadionu pro sebe mají vyhrazené sektory, využívat mohou příspěvky na cesty za Spartou, pravidelně se setkávají se zástupci klubu a mnohé další.

Funguje pobočka sparťanského Fan Clubu i ve vašem městě? Zjistěte to v podsekci pobočky. Pokud v seznamu své město nenajdete, pobočku můžete založit sami! Pro více informací kontaktujte předsedu Fan Clubu Sparta pana Svatopluka Kunerta na emailu kunert@fanclubsparta.cz

Složení výkonného výboru:

Složení kontrolní komise:

• Člen kontrolní komise: Tomáš Čapek (FCS Sedlice)
  • Člen kontrolní komise: Antonín Lopata (FCS Žatec)
  • Člen kontrolní komise: Anna Antonová (FCS Neratovice)