FCS Písek - fotbalové utkání

neděle 19.07.2020
pobočka FCS Písek hrála na akci v Šamonicích

V sobotu 18. července v Šamonicích, nedaleko Písku, odehrál mladý písecký Fan Club Sparty, své historické první fotbalové utkání na velkém hřišti. Za soupeře mu byla Stará Garda Podolí II, která právě v Šamonicích hraje svá domácí utkání.

Velmi slušně zaplněné ochozy byly hned od začátku svědky vyrovnané partie. Oba týmy měly v sestavách celou řádku bývalých, ale i ještě aktivních fotbalistů a na úrovni hry to bylo patřičně znát.
Vyrovnaný zápas pro sebe rozhodl Fan Club Sparty až ve druhém poločase zásluhou nejmladšího hráče na hřišti Matyáše Lisa.

SG Podolí ll - FCS Písek  1:4 (0:1)
Branky: R. Šindelář - M. Lis 2, R. Šimek, A. Procházka
bez karet rozhodoval M. Ťupa
225 diváků

Po zápase pak proběhla další schůze píseckého Fan Clubu Sparty v místní klubovně U Čápa, kde mimo jiné dostal slovo také předseda Fan Clubu Sparty Sváťa Kunert, který z Lovosic přijel podpořit tým písecké pobočky a přivezl kromě maskota Spartakuse i drobné suvenýry a předměty naší milované Sparty.

Michal Gareis