Z historie: 1.ročník turnaje FCS - 2007

úterý 14.04.2020
V roce 2007 se na Strahově konal 1.ročník turnaje poboček FCS

Dne 18.8. 2007 se uskutečnil 1. ročník turnaje poboček FCS. Základní část se odehrála na Strahově v tréninkovém centru Sparty, systémem každý s každým. První dva týmy z tabulky se pak utkaly ve finále na tréninkovém hřišti Sparty na Letné, které se hrálo před ligovým zápasem Sparta - Zlín.

Na Strahov dorazili pozdravit účastníky turnaje hráči A-týmu Míra Slepička a Ludva Sylvestr a všichni tak mohli využívat pauzu mezi zápasy třeba na autogram, fotku nebo prostě jen tak si volně s hráči podebatovat.

Ze základní skupiny postoupily týmy Lovosic a Poděbrad, které se poté přesunuli na Letnou na finále.

Po vyrovnaném boji nakonec zvítězil tým FCS Lovosice. Odměnou celému týmu bylo, kromě cen, i předávání putovního poháru pro vítěze přímo na ploše AXA arény v poločasové přestávce ligového zápasu. Oceněni byli rovněž nejlepší jednotlivci turnaje. Důležitou tečku za vyvedenou akcí Fan Clubu Sparty udělali hráči Sparty když porazili Zlín 2:1. Všichni Sparťani tak odjížděli do svých domovů zcela spokojeni.