Maškarní bál v Kouřimi

čtvrtek 12.03.2020
Dne 7. března 2020 uspořádala pobočka FCS Kouřim již třetí "Maškarní bál přátelství"

Nejdříve musíme poděkovat předsedovi Fan Clubu Sparta Sváťovi Kunertovi za maskota Spartakuse a doručené suvenýry od Sparty do naší soutěže o ceny. Dále děkujeme za účast předsedům poboček Divišov Martinovi Adamovi s manželkou a pobočky Ratboř Romanovi Schejbalovi.

Bál se opravdu povedl, dorazila spousta lidí, většina z nich v maskách, které byly opravdu nápaditě vypracované. Nechyběla sparťanská výzdoba, která zvýraznila, kdo maškarní bál pořádá. Všichni Sparťané se s přáteli veselili při tanci a rejdění až do časných ranních hodin.

V neděli proběhl úklid veškerých použitých prostor a následovalo společné fandění Spartě v derby.

Teď už jen aby naše Sparta dál potvrzovala herní vzestup a naše pobočky dál hrdě nesli prapor AC Sparta Praha.

Díky všem a při další podobné akci na shledanou.

Pavel Richter

předseda FCS Kouřim