Setkání s představiteli ACS v Žatci

čtvrtek 27.02.2020
Ve středu 26.února se konalo v Žatecké pobočce Fan Clubu setkání s hráči a představiteli AC Sparta Praha

Hosty byli kondiční trenér Tomáš Malý, ředitel marketingu Kamil Veselý a hráči A-týmu Adam Hložek a Dávid Hancko. Setkání se konalo v KD Moskva v Žatci a zúčastnili se ho také členi z pobočky FCS Kadaň i další sparťani z Klášterce nad Ohří.

V první části besedy odpovídal ředitel marketingu převážně na dotazy týkající se občerstvení, zázemí pro fanoušky, rekonstrukce stadionu a další. Po příjezdu hráčů se zase vše točilo kolem sportovní stránky našeho klubu. Přibližně po hodinové besedě pak následovala při těchto akcích tradiční autogramiáda a focení.

Navzdory současným sportovním neúspěchům vše probíhalo celkově v pohodové a příjemné atmosféře, Fan Club Sparta již plánuje další podobné akce, takže se můžeme těšit na setkání v některé z dalších poboček.
 
Svatopluk Kunert

předseda FCS