Výjezd na Baník

V sobotu 14.12. uspořádal Fan Club Sparta autobus na poslední letošní ligové venkovní utkání proti Baníku Ostrava

Zástupci z celkem 11 poboček využili možnost cestovat autobusem s Fan Clubem. Další 3 pobočky jeli auty po vlastní ose. Po nedávné zkušenosti z výjezdu do Opavy jsme určili stejný čas odjezdu, takže i pře dvě menší zdržení na D1 jsme dodrželi plán několika kratších a jedné delší zastávky.

Po cestě nás doprovázel silný vítr s deštěm, který neumožnil udělat ani tradiční společnou fotku, která proběhla až v útrobách stadionu ve Vítkovicích.

Samotné utkání bylo spíše takové bojovné, možností vstřelit branku jsme měli asi více, ale to se nám bohužel nepovedlo, takže tři potřebné body jsme nezískali a odvezli si jenom bod.

Až na menší problémy při odjezdu ze stadionu patří zúčastněným poděkování za hladký průběh cesty. Zimní přestávku tak přečkáme na 4. místě což není vůbec lichotivý výsledek pro takový klub jako Sparta. Snad bude v jarních bojích nějaký posun a dostaneme se alespoň na to druhé místo.

Ať žije Sparta !

Svatopluk Kunert