Legendy Sparty na besedě v Ratboři

úterý 19.11.2019
Pobočka FCS Ratboř uspořádala dne 18.11.2019 besedu a setkání s bývalými hráči Sparty

Pozvání do Ratbořské restaurace u Sparťana přijali Jan Berger a Lumír Mistr. Kromě otázek a odpovědí hlavně z doby jejich hráčské kariéry, došlo také na současnou Spartu. Po pauze na občerstvení  pokračovalo setkání spíše takovým vyprávěním, kdy hlavně "Máňa" bavil všechny přítomné svými vzpomínkami. Souběžně probíhala autogramiáda a na závěr tradiční focení s hosty.

Po odjezdu legend následovala ještě samotná schůze pobočky, kde se řešila problematika Fan Clubu co se týká nově přihlášených členů, dopravy na zápasy, pořádání akcí v regionech atd.

Nově zakládající pobočka  FCS v Ratboři čítá zatím přes 20 členů a věříme, že i takováto akce pomůže k rozšíření členské základny a správně nastartuje její chod.

Roman Schejbal

předseda FCS Ratboř