Výroční oslava v Opolanech

středa 13.11.2019
11.10.2019 oslavila pobočka Opolany své 10-ti leté výročí od založení

Výroční oslava se konala v místním kulturním domě v Opolanech, oslavy se zúčastnili pobočky Fan Clubu, které přijali pozvání a mohli slavit s námi. Do Opolan dorazili zástupci FCS Česká Lípa, FCS Mladá Boleslav, FCS Městec Králové, FCS Týnec nad Sázavou, FCS Neratovice a za výkonný výbor Pavel Macháček.

K poslechu a tanci nám zahrála, mezi Sparťany známá a oblíbená kapela Pohoda. Přesně ve 22 hodin nám připravil jeden z členů a zároveň sponzorů akce, pan Lukáš Pavlíček, ohňostroj, který jsme si venku užili.

Tímto bych chtěl poděkovat sponzorům, protože bez jejich přispění bychom tyto a další akce nemohli pořádat.

Zároveň děkujeme AC Sparta Praha za finanční a materiální pomoc, autodoprava Lukáš Pavlíček za ohňostroj a přípravu občerstvení. Poděkování rovněž patří majiteli kulturního domu, panu Pavlu Bendákovi.

Jako předseda musím zmínit, že přípravu akce v samotný den mi malinko zkomplikovala radostná událost - v odpoledních hodinách narození dcery Anetky. Samozřejmě, že jako správný předseda a i jako novopečený otec jsem vše zvládl a s přítomnými narozeni zapil.

Děkuji a těším se na další setkání, například na turnajích pořádaných FCS.

Zdenek Fekete

předseda FCS Opolany