Účast FCS Svaté Pole v soutěži o nejlepší guláš

středa 06.11.2019
Pobočka Fan Clubu Sparty ve Svatém Poli se zúčastnila zajímavé akce ve své obci.

Fan Club Sparta to nejsou jen výjezdy na utkání naší milované Sparty, ale i některé netradiční akce, jako například ta, která se uskutečnila v září letošní roku.

Obecní úřad a zastupitelé obce pořádají 28.září tradičně pouťové setkání občanů. V letošním roce toto setkání pojali kulinářsky - 6 týmů vařilo guláš v polních kuchyních a na kotlících. V obci se sešlo několik nadšenců a týmy tak vytvořili Sparťani, hasiči, rybáři, myslivci, nebo družstvo žen. Všichni zpracovali 3 kg cibule a 5 kg masa. Tým složený z členů pobočky FCS Svaté Pole obsadil v soutěži o nejlepší guláš 3.místo.

Výtěžek z prodeje porcí gulášů byl věnován Mateřské škole Svaté Pole. To, že všechny guláše byly naprosto vynikající, dokládá fakt, že se mohlo paní ředitelce předat 10.000,- Kč. Všem strávníkům tímto patří poděkování.