Výjezd do Opavy

pondělí 04.11.2019
V neděli 3.11. uspořádal Fan Club Sparta autobusový výjezd na ligové utkání Opava – Sparta

Celkem 9 poboček využilo možnost cestovat autobusem s Fan Clubem. I když jsme nabírali lidi na několika místech a dá se říct, že to byl takový „zastávkový“ autobus, tak cesta probíhala celkově plynule. Po pohárovém vítězství v Budějovicích panovala „bojovná“ nálada, občerstvení jsme měli v buse dostatek, takže pár menších zastávek doplnila jedna hodinová na oběd a ke stadionu jsme přijeli s dostatečným předstihem.

Samotné utkání začalo pro nás dobře a od 10. minuty jsme vedli brankou Vindheima, poté už to nebylo ono a předvedená hra hlavně v druhém poločase byla daleko od naší představy. Ale to hlavní, tři body, jsme si za vítězství 1:0 odvezli.

Všem zúčastněným patří poděkování za pohodový a hladký průběh cesty. A můžeme se těšit na další autobusový výjezd, kdy cca za měsíc jedeme na horkou půdu do Ostravy. Pokud nebude jiné spojení, autobus je připraven.