Generální ředitel ACS v Turnově

čtvrtek 09.05.2024
Na pobočku FCS Turnov přijal pozvání generální ředitel ACS Tomáš Křivda.

V sále místního hotelu, kde se beseda konala, bylo čtyřicet připravených míst téměř zaplněných. Na úvod byly předány dresy dvěma členům z turnovké pobočky k jejich letošnímu životnímu jubileu.

Tématem byl určitě současný stav, kdy se ve všech směrech situace na Spartě oproti minulým letům změnila a na Letné bývá pravidelně vyprodáno. Otázky padaly i na spolupráci  s legendami Sparty. Probírali se i veškerá témata budoucnosti Sparty a třeba i výstavby nového stadionu. Aktuální stav ohledně  nového stadionu, to bylo asi to, co nejvíce zajímalo všechny přítomné. Velmi zdařilá beseda , která se  nesla v pohodové atmosféře, a kde se Sparťani dozvěděli od našeho generálního ředitele různé zajímavé věci ohledně fungování celého klubu.

Děkujeme všem zůčastněným, a budeme se těšit na další akce naší pobočky …

FCS Turnov