LETECKÝ SPECIÁL DO LIVERPOOLU

čtvrtek 07.03.2024
Přinášíme informace k leteckému výjezdu do Liverpoolu. Všichni účastníci mají toto info ještě v emailu spolu se vstupenkou na utkání.

AKTUÁLNĚ doplněno info k transferům a vstupenkám !!!

Autobusy dovezou fanoušky ke stadionu kousek od sektoru hostů na Arkles Lane (zvýrazněno na mapce pod článkem) a po zápase budou opět čekat  zde. Zde by měly být autobusy opět přistaveny již před zápasem cca před 18h , můžete si tak v autobuse nechat během zápasu nějaké věci, se kterými Vás nepustí na stadion. Bude zde velké množství autobusů, hledejte ty s logem Fan Clubu, vaší barvou a číslem letu.

VSTUPENKY - je potřeba si vytisknout !!! Turnikety načtou pouze vytištěné PDF!!!

základní info

- 14.3. 2024  postupně odlet z Prahy (letiště Václava Havla), sraz účastníků vždy 2h před odletem na terminálu T1.

přílet do Liverpoolu ( letiště Johna Lennona )  , časový posun -1h,

individuální program ve  20h zápas Liverpool – Sparta

- 15.3. 2024  od 2:00h postupně  plánovaný odlet zpět do Prahy

letenky obdrží všichni při odbavení, které bude probíhat standartně na přepážce podle č.letu ( zde by měl být  člověk od letecké společnosti, který bude případně nápomocen při odbavení)

do letadla je povoleno pouze příruční zavazadlo max.5kg

při nástupu do letadla a při letu je třeba dodržovat veškeré pravidla letecké společnosti , co se týče bezpečnosti a slušného chování.

V letadle všichni dostanou  na ruku barevnou pásku , která by měla pomoci v lepší organizaci při nastoupení do autobusů , které nás odvezou z letiště ke stadionu  a hlavně pak po zápase zpět na letiště.

Vše je rozděleno na tři skupiny-  Letadlo č.1 - modrá skupina,Letadlo č.2 - žlutá skupina, Letadlo č.3 - rudá skupina . Pod článkem jsou seznamy všech účastníků podle toho v kterém letadle letí

Letadlo č.1modrá skupina    Smartwings - Airbus A 320

Praha PRG – Liverpool   č.letu – QS 3024

Liverpool – Praha PRG   č.letu – QS 3025

14.3. 2024 odlet z Prahy v 8:00  – přílet  Liverpool 9:25

15.3. 2024 odlet z Liverpoolu ve 2:00  – přílet Praha 5:25

kontaktní osoba v letadle - Svatopluk Kunert

Letadlo č.2 – žlutá skupina    Ryanair – B 737-800

Praha PRG – Liverpool   č.letu – RR 9259

Liverpool – Praha PRG   č.letu – RR 9260

14.3. 2024 odlet z Prahy v 8:30  – přílet  Liverpool 9:40

15.3. 2024 odlet z Liverpoolu ve 2:15  – přílet Praha 5:25

kontaktní osoba v letadle  - Pavel Macháček

Letadlo č.3  - rudá skupina     BUZZ

Praha PRG – Liverpool   č.letu – RR 9257

Liverpool – Praha PRG   č.letu – RR 9258

14.3. 2024 odlet z Prahy v 9:00  – přílet  Liverpool 10:10

15.3. 2024 odlet z Liverpoolu ve 2:30  – přílet Praha 5:40

kontaktní osoba v letadle  - Matěj Brož

Vstupenky - mají všichni účastníci zajištěny a dostali je do emailu.

Transfery -  Transfery z letiště ke stadionu a ze stadionu na letiště se zajišťují. Po příletu  a po skončení zápasu budou připraveny ke každému letadlu 4 autobusy, které vás odvezou, ráno ke stadionu a večer po zápase od stadionu na letiště. Budou označeny číslem letu a barvou skupiny viz.: foto pod článkem

Pro lepší organizaci při nástupu do autobusů, hlavně po zápase, poslouží barevné pásky.

pro letadlo č.1 - FAN CLUB SPARTA – modrá, všichni s modrou páskou

pro letadlo č.2 - FAN CLUB SPARTA – žlutá, všichni se žlutou páskou