Horst Siegl a Jirka Novotný v Novém Bydžově

pondělí 29.01.2024
Pobočka FCS Nový Bydžov si pozvala na besedu dvě legendy Sparty.

Pozvání přijali Host Siegl a Jiří Novotný. Místní Café Lev, kde se setkání konalo, bylo zaplněno do posledního místa. Přijeli i zástupci z pobočky FCS Městec Králové. Zahájení a úvodní slovo měl předseda Fan Clubu Svatopluk Kunert , který vysvětlil i pár věcí ohledně fungování Fan Clubu .

Samotné představení legend proběhlo promítnutím krátkých medailonků obou hráčů.

A pak už následovala dlouhá debata, kde padalo spoustu dotazů. Nejvíce na dobu minulou, kdy ještě aktivně hráli, ale i na současnou Spartu. Oba prozradili i nějakou tu historku z působení ve Spartě, zavzpomínalo se na různé trenéry, spoluhráče , jaký kdo byl atd.

Po oficiální části následovala vždy velmi žádaná klasická podpisovka a focení. Všichni se mohli také těšit z přítomnosti mistrovského poháru, který byl zapůjčen ze Sparty.

Děkujeme všem všem zůčastněným, hlavnímu organizátorovi  Lukášovi Bučkovi, samozřejmě našim hostům a budeme se těšit na další akce naší znovuzrozené pobočky …

FCS Nový Bydžov