Setkání pobočky FCS Č.Budějovice

neděle 21.01.2024
David Lafata a Jiří Kladrubský navštívili pobočku FCS v Č. Budějovicích

V pátek 19.1. 2024 se konalo v  Českých Budějovicích  setkání místní pobočky Fan Clubu Sparty. Účast byla hojná a všichni se mohli  těšit z návštěvy bývalých hráčů Sparty , kteří přijali pozvání. Nejdříve dorazil místní Sparťany pozdravit Jiří Kladrubský a následně pak  David Lafata. Na místě byl také mistrovský pohár který byl zapůjčen ze Sparty. Něco přes hodinku se volně debatovalo a při tom probíhalo klasické focení i podpisování všech možných sparťanských suvenýrů. Setkání se také zůčastnili zástupci pobočky FCS Vodňany.

Celkově hodně vydařená sparťanská akce, děkujeme Fan Clubu Sparty za podporu a budeme se těšit na další podobné setkání naší pobočky a dál šířit dobré jméno Sparty v našem region.

FCS České Budějovice