FCS PRAHA – Vánoční setkání s legendami

úterý 19.12.2023
Pražská pobočka Fan Clubu Sparty si na besedu pozvala legendy ACS

V pátek 8.12.2023 proběhlo ve známe holešovické restauraci již tradiční Vánoční setkání se sparťanskými legendami. Za hojné účasti členů naší pražské pobočky mezi nás tentokrát dorazili Vráťa Lokvenc a Petr „Béda“ Vrabec.

Po oficiálním zahájení včetně hromadného zazpívání hymny byl shlédnut sestřih kariéry Bédy Vrabce, na kterém jsme se jako pobočka finančně podíleli, a také medailon Vráti Lokvence. Následovalo focení, autogramiáda a velmi zajímavá debata o fotbale v časech minulých i současných. Vráťa i Béda oživili vzpomínky na historii klubu a člověk by s nimi seděl nejraději až do rána. V průběhu večera proběhla i vánoční tombola, která většinu zúčastněných více než pobavila…?

Děkuji za účast legendám, všem členům pražské pobočky a v neposlední řadě Fan Clubu Sparty za zprostředkování legend a zapůjčení audiotechniky.

AŤ ŽIJE SPARTA!!!

FCS PRAHA