Nohejbalový turnaj v Divišově

3. ročník nohejbalového turnaje poboček FCS v Divišově

Dne 5.července 2019 se konal 3.ročník nohejbalového turnaje poboček FCS v Divišově. Turnaj začal už čtvrteční přípravou a za slunečného počasí pokračoval v pátek samotnými souboji o umístění. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů z 5 poboček. Po dvou skupinách následovalo play-off a utkání o konečné umístění. Finále lépe zvládl tým FCS ZRUČ "A", který zdolal domácí FCS DIVIŠOV "A" 2:1. Zápas o 3. místo vyhrál tým FCS HOSTINNÉ 2:0 nad FCS DIVIŠOV "B", další pořadí bylo FCS TÝNEC, KHF a FCS ZRUČ "B".

Začátek turnaje s námi také strávil předseda Fan Clubu Sparta pan Svatopluk Kunert, který přivezl ceny od Sparty a maskota Spartakuse, za což mu patří velké poděkování. Po skončení finále začala volná zábava, pekla se kýta, krůta a klobásy, pivo teklo také proudem, mj. padlo 200 piv! K večeru se týmy začali rozjíždět do svých domovů, všem se líbilo a všichni se těšíme na další ročník.

Martin Adam

předseda FCS Divišov