Zástupci Sparty ve Zruči n.S.

středa 22.11.2023
Do Zruče nad Sázavou přijeli na besedu zástupci Sparty

Další beseda se zástupci Sparty proběhla tentokrát na pobočce FCS Zruč nad Sázavou.

Pozvání přijali, ředitel komunikace Ondřej Kasík , dále bývalý hráč a kapitán Sparty, dnes sportovní manažer A-týmu, Tomáš Sivok.

Na padesát připravených míst bylo téměř zaplněno a hosté odpovídali na různé dotazy. Někdy i vysvětlovali věci které z venku klubu ani nemohou být fanouškům uplně známé. Většina dotazů se točila okolo sportovních výkonů, jak vše funguje pod Brianem Priskem a  na řadu také samozřejmě přišlo téma možnosti výstavby nového stadionu. Celá beseda se nesla v příjemném duchu a někteří šťastlivci co byli vylosováni, si odnesli Sparťanskou cenu, kterou Fan Club Sparty na besedu věnoval. Následovala krátká “podpisovka” a tradiční focení, přítomen byl i Mistrovský pohár půjčený ze Sparty. Pozvání přijali take zástupci několika nedalekých poboček z Týnce nad Sázavou, Uhlířských Janovic,  Divišova a Kolína.

Děkujeme našim hostům a všem zůčastněným,  a budeme se těšit na další akci naší pobočky …

FCS Zruč nad Sázavou