Soutěž pro členy FCS

sobota 18.11.2023
Vyhrajte knihu Národ Sparta

Pro členy FCS jsme opět připravili soutěž. K příležitosti 130. výročí založení Sparty byla vydána kniha Národ Sparta. Tuto knihu můžete vyhrát, pokud správně odpovíte, pro Sparťany, na  jednoduchou otázku. Zúčastnit se mohou  pouze členové Fan Clubu Sparty a každý člen může poslat jednu odpověď.

Odpověď uveďte do přiloženého formuláře  nejpozději do neděle 26.11. 2023  včetně.

Dále zadejte jméno, příjmení a registrační číslo (je uvedeno na členské kartě FCS). Pokud ještě někdo nemá členskou kartu uvede název pobočky. Pro vyrozumění výherce je třeba uvést ještě email nebo telefon
Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci a poté kontaktováni ohledně předání.

AKTUÁLNĚ : soutěž byla ukončena, ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Aleš Ulrych - FCS Přelouč

Magda Klapálková - FCS Polička