Bořek Dočkal v Nymburku

středa 15.11.2023
Pobočka FCS Nymburk uspořádala besedu s Bořkem Dočkalem

V pátek 3.11.2023 proběhla na pobočce FCS Nymburk beseda s bývalým kapitánem Sparty a reprezentace Bořkem Dočkalem. Byla to první takováto akce naší pobočky, která byla založena v roce 2022 a všichni z našich 67 členů se jistě velmi těšili. Dovoluji si prohlásit, že tato očekávání byla naprosto naplněna. Během třech hodin, co beseda probíhala, jsme vedli diskusi o současnosti i minulosti Sparty a úspěšné loňské sezóně. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí z Bořkových působení v reprezentaci, Číne, USA, ale především ve Spartě. O dopadech covidového období, Bořkových zdravotních komplikacích a návratech na hřiště. Vyprávění bylo vřelé, velmi otevřené, zajímavé a poutavé. Následovala samozřejmě spousta podpisů a společného focení. Na závěr proběhla malá tombola s drobnostmi, které poskytl Fan Club Sparty.

Děkuji našemu vzácnému hostovi  i všem zúčastněným za účast, Sváťovi za dovezení mistrovského poháru, věcí do tomboly a už se všichni těšíme na nějaké další setkání.

Marek Dulovec

předseda pobočky FCS Nymburk