FCS Písek -Sparta Day

pondělí 24.07.2023
V Šamonicích pořádala písecká pobočka Sparta Day

Po dvouleté odmlce uspořádala pobočka Fan Club Sparta Písek  akci Sparta Day. Tentokrát jsme to pojali jako oslavu titulu Sparty, která po dlouhých 9-ti letech získala mistrovský pohár. Ten jsme měli dokonce zapůjčený ze Sparty, když nám ho přivezl předseda FCS Sváťa Kunert. Jsme rádi že na akci dorazilo spousta lidí a bylo krásné vidět jaký byl o fotku s pohárem zájem.

V rámci akce se tradičně sehráli dva zápasy, nejdříve zápas malých dětí, kterým jsme sehnali originální dresy ze Sparty. Jednalo se o děti členů našeho píseckého Fan Clubu, doplněné o kluky z FC Písek a Hradiště o kterých jsme věděli že jsou fanoušci Sparty. Poté následoval hlavní zápas SG Podolí II – FCS Písek. I když o výsledky v těchto zápasech vůbec nešlo, padalo dost branek na obouch stranách, malí fotbalisti si ve svém zápase na závěr vyzkoušeli i penalty.

Po skončení fotbalových utkání čekal ještě na všechny večerní koncert ska-punkové skupiny JZLF.

Poděkování patří všem členům kteří finančně přispěli na tuto akci a také klubu Podolí II za skvělou spolupráci při organizaci.

J. Růžička, místopředseda FCS Písek