Soutěž pro členy FCS

středa 12.07.2023
Vyhrajte sparťanskou osušku a hrníček z edice ŠAMPIONI z L37NÉ

Pro členy FCS jsme připravili soutěž. Sparťani jsou aktuálně na soustředění v Rakousku, takže otázky se budou týkat přípravných zápasů. Vyhrát můžete plážovou osušku a hrnek z edice ŠAMPIONI z L37NÉ.  Zúčastnit se mohou  pouze členové Fan Clubu Sparty a každý člen může poslat jednu odpověď.

Odpověďi uveďte do přiloženého formuláře  nejpozději do čtvrtka 20.7. 2023  včetně.

Dále zadejte jméno, příjmení a registrační číslo (je uvedeno na členské kartě FCS). Pokud ještě někdo nemá členskou kartu uvede název pobočky. Pro vyrozumění výherce je třeba uvést ještě email nebo telefon

Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci a poté kontaktováni ohledně předání cen.

AKTUÁLNĚ : soutěž byla ukončena, ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Kvído Štefan - FCS Jičín

Radovan Jureček - FCS Lanškroun