MEMORIÁL ZBYŇKA MANA

pondělí 03.07.2023
FCS Týnec nad Sázavou uspořádal 14.ročník turnaje v malé kopané

Fan Club Sparta - pobočka TÝNEC NAD SÁZAVOU pořádala v sobotu 24.6. 2023 , 14. ročník turnaje v malé kopané.

Turnaje se zúčastnilo 7 týmů. Za příjemného počasí se hrálo systémem každý s každým + závěrečné play off.

Hráči odevzdali za své týmy  maximum a bojovali jako lvi. Svým fotbalovým uměním několikrát potěšili přítomné diváky.

Po úspěšné mistrovské sezóně byl na turnaji vystaven i pohár pro mistra ligy . Možnost prohlédnout si tento pohár zblízka a vyfotit se s ním využilo mnoho návštevníků akce .

Zajímavavostí byla jistě také akce předsedy místní pobočky, který se několik let nestříhal a podmínkou pro ostříhání si určil získání mistrovského titulu ACS. A proč to neudělat takhle veřejně na akci jeho pobočky, před místními fanoušky…. Jak to dopadlo , je vidět v přiložené fotogalerii.

Celá akce probíhala v pohodové atmosféře, umocněné získáním letošního mistrovského titulu…a po závérečném vyhlášení se pak večer tradičně konala na hřišti  taneční zábava pod širým nebem.

Děkujeme všem účastníkům…

Celkové pořadí: