FCS Bezno - turnaj U9

úterý 27.06.2023
Pobočka FCS Bezno spolupořádala turnaj mladší přípravky U9

SK Bezno-Sovínky a Fan Club Sparta, pobočka Bezno, uspořádali turnaj mladších přípravek U9, kterého se zúčastnilo 5 týmů.

Na turnaj vyšlo krásné počasí, zúčastnilo se ho cca 60 děti a 30 diváků z řad rodičů a příznivců klubů. Vše proběhlo v příjemné atmosféře, každý zápas se hrál ve vysokém tempu a padalo hodně branek. Průměr turnaje byl více než 9 branek na utkání. Po závěrečném vyhlášení výsledků bylo vidět několik smutných tváří u neúspěšných týmů. Na všechny malé fotbalisty, ale čekala odměna a tak nakonec odjížděli spokojeni. Dětem udělali radost obdržené poháry a ceny, včetně suvenýrů od AC Sparta Praha, za což patří velký dík. A vřelé poděkování vedení FCS za podporu takovýchto akci v regionech.Poděkování patří také pořadatelům a rozhodčím.

A protože jsem se turnaje nemohl osobně zúčastnit (byl jsem na turnaji v Bukovanech) tak děkuji členům FCS Bezno, Lukáš Korejza, Luboš Novotný a Michal Kornelak za perfektní organizaci.

Velké poděkování patří všem sponzorům, , kteří náš turnaj podpořili:

- FCS Bezno, JIR , Kovo Benda, Agro-Moto, TOPAZ, M. Paul, J. Mašek,  M. Matulová, M. Vršatová, D.Ševčík, Stylsport

Konečné umístění:

1. - SKP Mladá Boleslav

2. - SK Bezno-Sovínky

3. - Dolnobosovský SK

4.  - SK Bakov n. J.

5. - TJ Sokol Chotětov

Nejlepší střelec turnaje Šimon Lerch (SKP MB) 16 branek ⚽️.

Honza Macháček

FCS Bezno