FCS Lovosice - dětský den

úterý 20.06.2023
Dne 18.června 2023 uspořádal Fan Club Sparta Lovosice již dvacátý DĚTSKÝ DEN.

V prostoru  u fotbalového stadionu v Lovosicích  bylo jako vždy připraveno pro děti několik soutěží se sparťanskou tématikou o zajímavé ceny a letos bylo také navíc přislíbeno jedno překvapení. Na svém místě byl také skákací hrad, již tradičně v barvách Sparty. V závěru se kopalo na branku  a vyhrát některou ze sparťanských cen mohli jak děti, tak i dospělí. V konkurenci okolních akcích byla dobrá účast a na 150 dětí si to užilo. Na celou akci dohlížel a hodně vytížen při focení byl sparťanský maskot Rudy.

Hlavním lákadlem ale bylo letos již zmíněné překvapení … a tím byl pohár  pro Mistra ligy  z letošní sezony 2022/23.  Po celou dobu akce byl vystaven  a těšil se velkému zájmu jak malých tak velkých sparťanů, zejména pak členů místní pobočky Fan Clubu Sparta.

Děkujeme Spartě za zapujčení mistrovského poháru a věříme, že bude možnost přivézt ho  do Lovosic i příští rok, po následující sezoně.

S.Kunert

FCS Lovosice