Legendy Sparty v Lovosicích

pátek 12.05.2023
Pobočka FCS Lovosice si pozvala na besedu legendy ACS.

Ve čtvrtek dne 11. 5. 2023 se konala v Lovosicích beseda s legendami Sparty . Pozvání přijali Jan Berger a Lumír Mistr.

Beseda se konala v restauraci u hřiště a kapacita padesáti připravených míst byla téměř naplněna. Převážně Sparťanama , kteří si legendy pamatují ještě ze stadionu. Na začátek besedy jsme shlédli dvě krátké videa ke každému hráči a připoměli si tak dobu kdy Honza a Máňa váleli za Spartu.

A pak již padali různé dotazy na oba bývalé hráče. Probírali se jejich trenéři , spoluhráči, angažmá v cizině,různé historky, prostě jak to vše fungovalo tenkrát, když jsme sbírali tituly. Několik otázek padalo  i na téma současných výkonů a hráčů Sparty.

Na konec oficiální části besedy byli vylosováni z řad přítomných tři výherci, kteří si odnesli zajímavou cenu v podobě podepsané malé placatky Honzova rumu. Poté následovalo tradiční focení a krátká „podpisovka“, na závěr pak před odjezdem našich hostů vzniklo ještě společné foto na tribuně místního FK Lovosice.

Poděkování za příjemně strávený večer patří Honzovi a Máňovi, a také všem Sparťanům, kteří se zůčastnili.

Besedy s legendami ACS patří mezi oblíbené akce Fan Clubu Sparty, takže se případně mohou těšit  na podobnou návštěvu v dalších pobočkách FCS.

S.Kunert, FCS Lovosice