Soutěž pro členy FCS

pondělí 24.04.2023
Vyhrajte šálu ACS a knihu Fotbalový pohár

Pro členy FCS jsme připravili soutěž. Blíží se letošní finále  Mol Cupu, derby Sparta  – Slavia, které odehrajeme na domácím stadionu. Takže otázka se bude týkat domácího poháru. Vyhrát můžete sparťanskou šálu a knihu Fotbalový pohár, která mapuje kompletní historii Československého a Českého poháru. Zúčastnit se mohou opět pouze členové Fan Clubu Sparty.

Odpověď uveďte do přiloženého formuláře  nejpozději do 1.5. 2023 včetně.

Dále zadejte jméno, příjmení a registrační číslo (je uvedeno na členské kartě FCS). Pokud ještě někdo nemá členskou kartu uvede název pobočky. Pro vyrozumění výherce je třeba uvést ještě email nebo telefon

Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci a poté kontaktováni ohledně předání cen.

AKTUÁLNĚ : soutěž byla ukončena, ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Monika Turková - FCS Praha

David Semelka - FCS Přelouč