SPARŤANSKÝ PLES V NERATOVICÍCH

čtvrtek 06.04.2023
Pobočka FCS Neratovice pořádala 36. společenský sparťanský ples

V sobotu 18.3.2023 uspořádala pobočka FCS Neratovice již 36. společenský sparťanský ples v kulturním domě v Neratovicích. Tradičního setkání se zúčastnili nejenom příznivci SPARTY z Neratovic a blízkého okolí, ale i z Divišova, Kadaně, Mladé Boleslavi, Týnce nad Sázavou a dalších míst z celé ČR. Opět byla dobrá přátelská atmosféra, jako vždy bohatá tombola a to vše s přispěním hudební kapely „POHODA“. Dle odezvy účastníků se ples vydařil. I tento způsob přispívá k propagaci SPARTY a FCS v regionech. Získali jsme od nové sezony další členy do spolku FANCLUB SPARTA. Děkujeme účastníkům a všem, co přispěli do tomboly a celkové pohodě. Závěrem zazněla otázka, zda bude dříve 37. sparťanský ples v Neratovicích nebo 37. mistrovský titul naší SPARTY?

Za FCS Neratovice

OBDRŽAL JAROSLAV