FCS Rumburk - turnaj Fan Clubů

úterý 14.03.2023
Pobočka FCS Rumburk pořádala 7. ročník turnaje Fan Clubů Sparty

V sobotu 11. 3. 2023 se ve varnsdorfské sportovní hale uskutečnil již 7. ročník tradičního zimního turnaje Fan Clubů, který pořádá FCS Rumburk. Turnaje se zúčastnilo 5 fanclubů, a to Sparta, Slavia, Liberec, Dukla a Varnsdorf. Hrálo se systémem každý s každým a celý turnaj uzavřelo, posledním zápasem, tradiční a opět bojovné derby…A bojovné nebylo jen na hřišti, ale také na tribuně, kdy zejména při tomto zápase, byla bouřlivá atmosféra, jak jsme u derby zvyklý. Samotné derby vítěze nemělo, protože Sparťani vedení neudrželi a v samém závěru inkasovali branku na 2:2, což jim i tak stačilo na celkové prvenství v turnaji o 2 body právě před rivalem – Slavií. V předposledním zápase turnaje si v přímém souboji o 3. místo poradila Dukla s Libercem, který tak skončil na 4. místě. Na 5. místě skončil Varnsdorf. Nejlepším hráčem se stal liberecký Mikolášek, sošku za nejlepšího brankáře si odvezl Učeň z Dukly a až rozstřel mezi třemi hráči, kteří měli shodně 7 branek rozhodl o tom, že nejlepší střelec turnaje se stal Bárta rovněž z Dukly. Pořadí v turnaji: 1. Sparta 10b., 2. Slavia 8b., 3. Dukla 6b., 4. Liberec 3b., 5. Varnsdorf 1b.