Přelouč – beseda s Martinem Frýdkem

středa 01.02.2023
Martin Frýdek navštívil pobočku Fan Clubu Sparta v Přelouči

Téměř po roce opět pobočka FCS Přelouč uspořádala besedu s legendou ACS. A tentokrát přijal pozvání pětinásobný mistr ligy se Spartou,  Martin Frýdek. Akce se také zúčastnil Sváťa Kunert, předseda FCS Lovosice a předseda Fan Clubu Sparta.

„Frýďas“ odpovídal na různé otázky, které jsme si s velkou vážností poslechli a u některých jsme se naopak dobře bavili.

Beseda se už podruhé konala v restauraci místního fotbalového klubu, na kterou dorazili členové v solidním počtu. Během besedy byla provedena menší pauza, kterou jsme využili k podpisům a focením s vzácným hostem. Po skončení besedy ještě proběhla tombola, v které se štěstí usmálo na naše něžná stvoření.

Závěrem bych chtěl touto formou poděkovat „Frýďasovi“, že přijal naši pozvánku a se Sváťou v pátek do Přelouče dorazili, a také všem zúčastněným. Velký dík patří nejvíc pomocníkům této akce, kterými jsou Ála, Tessi, Poulas, Broli, Pilkoš, Pavlik a Renča.

Snad by se tyto besedy mohly stát tradicí…

Za FCS Přelouč Aleš Ulrych a Aleš Havlas