Pobočka FCS Praha

pondělí 21.11.2022
FCS Praha uspořádala narozeninové posezení s legendami Sparty

Stalo se již tradicí, kdy naše pobočka uzavírá každou půlsezonu setkáním členů pobočky. Díky MS v Kataru se nám termín velice přiblížil výročí založení naší milované SPARTY a tak jsme setkání pojali narozeninově.

V pátek 18.11. se setkáváme v nejmenované pražské hospůdce a jsme velice rádi, že naše pozvání přijali dnes již legendární bývalí hráči Sparty – Honza Berger a Lumír Mistr.  Po předání věcných darů legendám již večer plyne velice neformální náladou. Kdo chce, přisedne k legendám, kteří rádi pokecají s každým, podepíšou fotku nebo splní žádost o společnou fotku.

Po odchodu legend pokračuje večer v podstatě až do zavíračky hospůdky. Někteří z nás ještě spěchají rychle naspat nějaký čas, protože ráno vyrážíme na pohár do Ostravy…

Rád bych velice poděkoval Máňovi a Honzovi za účast, Sváťovi Kunertovi za zprostředkování, všem členům pražské pobočky i členům týnecké a uherskobrodké pobočky, že se zastavili a užili si krásný večer.

Michal Krása, předseda FCS PRAHA