Legendy ACS v Žatci

čtvrtek 15.09.2022
FCS Žatec uspořádal besedu s bývalými hráči Sparty

Dne 22.7. 2022 uspořádala žatecká pobočka besedu se sparťanskými legendami - Janem Bergrem a Lumírem Mistrem. Velké díky patří Fan Clubu Sparty, který celou akci dokázal zprostředkovat. Žatec je znám jako město chmele a piva, proto beseda proběhla netradičně v prostorách Chmelařského muzea a byla velmi povedená. Otázky padaly na téma současné Sparty a dále hosté vyprávěli zážitky ze své bohaté sparťanské kariéry.. Zúčastnilo se i dost  pamětníků zápasů z dob, kdy  Honza  a Máňa hráli , takže si při jejich vyprávění přišli na své.

Na závěr se losovala tombola , kde účastníci besedy mohli vyhrát drobné sparťanské ceny , které Fan Club Sparty na besedu věnoval. Jedna cena byla určena také pro pana Oldřicha Dvořáka,nejstaršího člena pobočky ,kterému je 98 let.

Po ukončení besedy a odjezdu legend pak následovala v prostorech místní zasedačky členská schůze  pobočky, na kterou plynule navázala, pro předsedu možná nečekaně, oslava jeho kulatých narozenin.

Podle ohlasů zúčastněných to byla zdařilá akce, dále se rozrůstající žatecké pobočky FCS.