Soutěž pro dětské členy FCS

úterý 16.08.2022
Vyhrajte sparťanský balíček

Blíží se školní rok, tak jsme opět připravili soutěž pro dětské členy Fan Clubu Sparta. Vyhrát mohou balíček, který obsahuje sparťanský penál, blok, propisky a klíčenku!

Zúčastnit se mohou pouze členové FCS do 15 let a to samozřejmě ve spolupráci s rodiči nebo s předsedou dané pobočky. Každý člen může odeslat pouze jednu odpověď. Odpovědi uveďte do přiloženého formuláře a to nejpozději do pondělí 22.8. včetně. Dále zadejte jméno, příjmení a registrační číslo (je uvedeno na členské kartě FCS). Pokud ještě někdo nemá členskou kartu uvede název pobočky. Pro vyrozumění výherce je třeba uvést také email nebo telefonní číslo.

Ze správných odpovědí budou vylosováni tři výherci !

Hodně štěstí !

AKTUÁLNĚ : soutěž byla ukončena, ze správných odpovědí byli vylosováni tři výherci:

Kvído Štefan - FCS Jičín

Martin Janeček - FCS Kolín