FCS Kouřim - maškarní ples

čtvrtek 21.04.2022
V Kouřimi pořádali Maškarní bál přátelství

Nejen fotbalové akce pořádají pobočky FCS. Dne 12. března 2022 pořádala naše pobočka FCS Kouřim již po čtvrté za podpory AC Sparta Praha a Města Kouřim "Maškarní bál přátelství" spolu s oslavou MDŽ.

Při vstupu obdržela každá žena či dívka karafiát v našich ACS barvách. Jelikož to byla kultura po hodně dlouhé době, tak nám květiny vyšli jen tak tak. Sál i přilehlé prostory byly zaplněny, zábava rozjetá při živé hudbě do ranních hodin, soutěžících masek 2/3 z celé návštěvy. No prostě vše se vydařilo lépe než v co jsme sami tajně doufali.

Než jsme se v ranních hodinách zvesela rozešli, už se spousta lidí ptala , zda bude i pátý ročník. To nás ujistilo, že se akce vydařila a že to snad i děláme dobře.

Tímto bych chtěl poděkovat  AC Sparta Praha a všem přátelům a podporovatelům naší pobočky FAN CLUBU SPARTA KOUŘIM za poskytnuté ceny do soutěží, kterých se nahromadilo opravdu spousty. A samozřejmě děkuji všem členům za pomoc s organizací, výzdobou a s následným úklidem.

Za FCS Kouřim

Pavel Richter