Soutěž pro členy FCS

pondělí 17.01.2022
Vyhrajte podepsaný velký nástěnný kalendář ACS 2022

Zimní příprava je v plném proudu, A-tým se připravuje ve Španělsku. Ještě před odletem sehrálo áčko jedno přípravné utkání na Strahově, ke kterému se budou vztahovat soutěžní otázky. Vyhrát můžete podepsaný velký nástěnný kalendář ACS 2022.

Zúčastnit se mohou pouze členi Fan Clubu Sparta a můžete odeslat pouze jednu odpověď. Odpovědi uveďte do přiloženého formuláře, nejpozději do neděle 23.1.2022 včetně. Dále zadejte jméno, příjmení a registrační číslo (je uvedeno na členské kartě FCS). Pokud ještě někdo nemá členskou kartu uvede název pobočky. Pro vyrozumění výherce je třeba uvést ještě email nebo telefon.

Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci a poté kontaktováni ohledně předání cen.

AKTUÁLNĚ : soutěž byla ukončena , ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Petr Darmoš - FCS Bezno

Milan Kunc - FCS Městec Králové