Sparťanské setkání v pobočce FCS Nižbor

úterý 28.09.2021
Do Nižboru přijal pozvání bývalý hráč Sparty Luděk Stracený

V pátek 10.září 2021 proběhlo setkání členů FCS Nižbor s bývalým hráčem Sparty a dnes vedoucím našeho B-týmu  Luďkem Straceným. Setkání proběhlo v přátelské neformální atmosféře v nižborské osadě U Polesných a spolu s Luďkem Straceným se ho zůčastnil i předseda Fan Clubu Sparty Sváťa Kunert.
Během asi dvouhodinového povídání jsme probrali vše kolem současného dění ve Spartě a pochutnali si na výborném gulášku a šunce od kosti.Bylo to setkání po dlouhé covidové odmlce a tak jsme byli všichni rádi,že se snad již vše vrací do normálního stavu.
Samozřejmě nechyběla autogramiáda a společné focení s další sparťanskou legendou,která nás navštívila. Na závěr Luděk přislíbil,že se zůčastní našeho dalšího setkání na začátku příštího roku,kdy plánujeme naší tradiční Nižborskou zabíjačku a přislíbil,že vezme s sebou i další legendy Sparty a společně si užijeme dobré jídlo a pití.

Spartě Zdar

Martin Jahnl - předseda FCS Nižbor