Derby fanoušků v Přelouči

pátek 16.07.2021
Při derby v Přelouči se také vybíralo na zasažené tornádem

Druhým rokem v obci Břehy vzdálené 2 km od Přelouče pořádal fotbalový zápas mezi fanoušky Slavie a Sparty. V loňském roce byly naše barvy úspěšné po výsledku 6:2. Letos byl soupeř velmi dobře připraven, ale naštěstí vydržel v tempu jen první půli. Po poločase, který byl 1:1, naše mužstvo začalo střelecky využívat chyb soupeře a zaslouženě vyhrálo 4:1.

Utkání opět proběhlo v duchu fair-play, které ocenili fanoušci na obou stranách. Vítězství nás samozřejmě těší, ale toto utkání splnilo jiný účel.

Hráči obou mužstev vybrali mezi sebou krásných 12 650 Kč na nejmenovanou rodinu postiženou tornádem. Všem velké díky.

A díky patří hlavně organizátorům této akce, kterými jsou Libor Capay, Bohdan Jelínek a Luděk Tesák.

Na závěr sportu zdar, fotbalu zvlášť ...