Fan Club Sparta se zapojil do sbírky

sobota 03.07.2021
Fan Club Sparta pomáhal po ničivém tornádu na Jižní Moravě

Ať už jednotlivě nebo hromadně za pobočky se členové Fan Clubu  zapojili do sbírky fanoušků Sparty na pomoc lidem zasaženým tornádem na Hodonínsku. Společně s dalšími skupinami sparťanských fans se podařilo vybrat částku  486 000,- Kč.

V zasažené oblasti máme také dvě pobočky ve Strážnici a Hodoníně. Po zjištění že mezi přímo zasažené patří i dva členové Hodonínské pobočky, kteří doslova přišli o střechu nad hlavou, bylo domluveno že částí sbírky pomůžeme i jim. Každý z nich obdržel od sparťanů 100 000,- Kč a další část sbírky byla poslána na účet Pánova který je součástí Hodonína a patřil mezi nejvíce zničené.

Někteří se zapojili i do materiální pomoci. Například pobočka v Divišově pomohla ke sbírce potřebného materiálu který byl následně odvezen do zasažených oblastí.

Všem, kteří jakkoliv přispěli , děkujeme…

S. Kunert , předseda FCS