Soutěž pro členy FCS

sobota 20.03.2021
Vyhrajte knihu Václava Maška

21.3. 2021 oslaví životní jubileum bývalý vynikající útočník Sparty a Československé reprezentace, sparťanská legenda, pan Václav Mašek. Do dalších let přeje Fan Club Sparta hlavně hodně zdraví!

A k této události jsme připravili další soutěž pro členy FCS, tentokrát o knihu Václava Maška – Věrné Sparťanské srdce, s věnováním od samotné legendy Sparty. Zúčastnit se mohou pouze členi Fan Clubu Sparta a můžete odeslat pouze jednu odpověď. Soutěžní otázky se budou týkat již zmíněné Sparťanské legendy.

Odpovědi uveďte do přiloženého formuláře  nejpozději do 25.3. 2021 včetně. Dále zadejte jméno, příjmení a registrační číslo ( je uvedeno na členské kartě FCS). Pro vyrozumění výherce je třeba uvést ještě email nebo telefon.

Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci a poté kontaktováni ohledně předání cen.

aktuálně: soutěž byla ukončena , ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Michal Gareis - FCS Písek

Kamil Junger - FCS Svaté Pole