Soutěž pro členy FCS

úterý 09.02.2021
Vyhrajte vlajku a šálu ACS

V době, kdy nemůžeme na stadion a fotbal můžeme sledovat jen v televizi, jsme si pro vás připravili soutěž o ceny. Soutěžit se bude o sparťanskou šálu a vlajku ACS. Zúčastnit se mohou pouze členi Fan Clubu Sparta a odeslat můžete pouze jednu odpověď. První soutěžní otázky budou z oblasti Fan Clubu a kdo navštěvuje webové stránky FCS, nebude to mít složité.

Odpovědi uveďte do přiloženého formuláře nejpozději do 17.2.2021 včetně. Dále zadejte jméno, příjmení a registrační číslo (je uvedeno na členské kartě FCS). Pro vyrozumění výherce je třeba uvést ještě email nebo telefon.

Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci a poté kontaktováni ohledně předání cen.

aktuálně: soutěž byla ukončena, ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Martin Minář - FCS Lanškroun

Martina Štefanová - FCS Jičín