Fotbalový turnaj v Žirovnici

úterý 21.01.2020
Pobočka FCS Žirovnice uspořádala turnaj pro přípravky

Dne 18.ledna 2020 se v žirovnické sportovní hale konal další ročník turnaje přípravek, který byl spoluorganizován pobočkou FCS Žirovnice. Soupeřilo zde 11 mužstev z jihočeského kraje a Vysočiny ve dvou kategoriích. 

Už od ranních hodin se střetlo v kategorii mladších přípravek 6 družstev a po odehrání zápasů každý s každým se vítězem stalo družstvo z Počátek před Novou Včelnicí a Pacovem. Žirovnický ,,A“ oddíl se umístil na čtvrtém místě a následoval tým Pelhřimova a žirovnického ,,Béčka“. Po 13.00 hodině se rozehrála kategorie starších přípravek za účasti Žirovnice, Třebíče, Suchdola nad Lužnicí, Nové Včelnice a Počátek.

Díky podpoře AC Sparta Praha a věcným darům ze strany Fan Clubu Sparta mohl předseda FCS Svatopluk Kunert předat velmi hodnotné ceny a poháry za první místo Žirovnici, jako druhý skončil tým z Počátek a třetí byla Nová Včelnice.

Okamžitě po předání cen si ti nejmenší začali užívat sparťanských šál, hrníčků, knížek a tuto radost dávali dostatečně najevo. Tímto patří za podporu turnaje velké díky.

Zdeněk Ježek

předseda FCS Žirovnice

Anketa

Jak často navštěvujete web Fan Clubu Sparta?
Každý den
Několikrát za týden
Několikrát za měsíc
Spíše sporadicky