Soutěž pro členy FCS

pátek 23.09.2022
Vyhrajte sparťanské hodiny

V reprezentační pauze jsme si pro členy FCS připravili další soutěž. Vyhrát můžete sparťanské hodiny a jelikož následující ligový zápas odehrajeme za týden proti Hradci Králové, otázky budou v souvislosti s tímto soupeřem.

Zúčastnit se mohou pouze členové Fan Clubu Sparta a každý člen může odeslat pouze jednu odpověď. Odpovědi uveďte do přiloženého formuláře a to nejpozději do čtvrtka 29.9.2022 včetně. Dále zadejte jméno, příjmení a registrační číslo (je uvedeno na členské kartě FCS). Pokud ještě někdo nemá členskou kartu uvede název pobočky. Pro vyrozumění výherce je třeba uvést také email nebo telefonní číslo.

Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci!

Hodně štěstí!

AKTUÁLNĚ : soutěž byla ukončena, ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Roman Kamenišťák - FCS Horažďovice

Daniel Szalai - FCS Zruč nad Sázavou