Soutěž pro členy FCS

středa 29.06.2022
Vyhrajte osušku a ručník ACS

V letní pauze jsme si připravili pro členy FCS soutěž. Do  sezony 2022/23 vstupujeme pod vedením nového trenéra Briana Priskeho. Známe také  soupeře k prvnímu "ostrému" zápasu nové sezony, kterým bude 21. července 2. předkolo Konferenční ligy UEFA. K těmto tématům se  budou vztahovat soutěžní otázky. Vyhrát můžete ručník a osušku ACS .

Zúčastnit se mohou pouze členové Fan Clubu Sparta a každý člen může odeslat pouze jednu odpověď. Odpovědi uveďte do přiloženého formuláře a to nejpozději do neděle 10.7. 2022. Dále zadejte jméno, příjmení a registrační číslo (je uvedeno na členské kartě FCS). Pokud ještě někdo nemá členskou kartu uvede název pobočky. Pro vyrozumění výherce je třeba uvést také email nebo telefonní číslo.

Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci!

Hodně štěstí!

AKTUÁLNĚ : soutěž byla ukončena , ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Pavel Richter - FCS Kouřim

Eliáš Knapík - FCS Hostinné