FCS Miřetice - Pohádkový les

úterý 14.06.2022
V Miřeticích se místní pobočka FCS zůčastnila akce pro děti, Pohádkový les

Přátelé a kamarádi, sparťané a sparťanky, dneska přináším report z dětského dnu, který proběhl dne 4.6.2022 v Miřeticích. Za krásného slunečného dne jsme si pro všechny děti připravili za podpory Sparty a Sparťanského Fan Clubu stanoviště číslo dva. Z pohádkových postaviček se na děti těšili naši členové Láďa a Ondra jako PAT a MAT. Děti měli za úkol dostat míč do sítě a někdy se dařilo lépe a jindy zase hůř. Nakonec, ale všechny děti uspěli a mohli pokračovat na dalších 15 stanovišť, kde se na ně těšili loupežníci, čerti, princezna a mnoho dalších pohádkových postaviček, předtím si ale od nás odnesli krásný pocit a nejen to, díky štědrosti našich sponzorů a především pak Fan Clubu Sparty zastoupeného panem Kunertem i maličkosti se Sparťanskou tématikou nebo dětské časopisy či omalovánky, které každého účastňíčka potěšili. Je až neuvěřitelné, že za 3 hodiny navštívilo naše stanoviště téměř 600 dětí, kterým jsme mohli vykouzlit úsměv na tváři.

Ještě jednou moc děkuji všem, kteří se na přípravě našeho stanoviště podíleli, a těším se na viděnou při dalším ročníku pohádkového lesa v Miřeticích.

Za FCS Miřetice  Miloš Pásler