Soutěž pro členy FCS

úterý 27.04.2021
Vyhrajte šálu ACS a knihu Fotbalový pohár

Máme pro vás další soutěž o ceny. Kromě ligy hrajeme také domácí pohárovou soutěž. Blíží se semifinále Mol Cupu a my jsme obhájce této trofeje, takže otázky se tentokrát budou týkat  domácího poháru. Vyhrát můžete sparťanskou šálu a knihu Fotbalový pohár, která mapuje kompletní historii Československého a Českého poháru. Zúčastnit se mohou opět pouze členové Fan Clubu Sparty.

Odpovědi uveďte do přiloženého formuláře  nejpozději do 3.5. včetně. Dále zadejte jméno,  příjmení, název vaší pobočky a registrační číslo (uvedeno na členské kartě FCS).
Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci a poté kontaktováni ohledně předání cen.

aktuálně: soutěž byla ukončena , ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Marcela Vinterová - FCS Lanškroun

Jan Košťál - FCS Žatec