Beseda s legendami ACS v Kolíně

pátek 03.05.2024
V Kolíně uspořádali besedu s bývalými hráči AC Sparta Praha, Martinem Frýdkem a Michalem Horňákem.

Tuto besedu jsme uspořádali k pětiletému výročí založení naší pobočky ,které budeme mít letos v srpnu.

Na besedu jsme pozvali také pobočky z našeho okolí. Dorazili k nám  zástupci poboček Uhlířské Janovice, Ratboř, Opolany, Kouřim, Divišov a Týnec nad Sázavou. Dále k nám přijel předseda Fan Clubu Sparty Sváťa Kunert, kterému bych poděkoval, že nám zprostředkoval tyto legendy. Fan Club Sparta také věnoval do závěrečného slosování  tři sparťanské ceny, které si odnesli členové naší pobočky. Atmosféra byla po celou dobu skvělá, naši hosté nám odpovídali na dotazy a vyprávěli nám různé příběhy ze svého působení ve Spartě, ale také mimo ní. Všichni jsme si to moc užili. Děkuji všem ,kteří se zúčastnili a hlavně našim hostům.

Jan Truhlář  , předseda FCS Kolín